Steam kış indirimleri tarihi belli oldu

OYUN - 21 Aralık 2017, 15:14

Steam kış indirimleri için milyonlarca oyuncu, bekleyişini sürdürüyor. Konuyla ilgili olarak Steam'in yapımcısı Valve açıklama yaptı. Peki Steam kış indirimleri ne zaman?

 

Steam kış indirimleri için bekleyen milyonlarca oyunsever, indirimli fiyatlardan oyun satın almak için indirim tarihlerini bekliyor. Uygulanacak olan indirimle binlerce oyun indirime giriyor ve oyunseverler indirim tarihlerinde birçok oyunu satın alıyor. Peki Steam kış indirimleri ne zaman? İşte Steam indirim tarihi...

STEAM KIŞ İNDİRİMLERİ NE ZAMAN?

Yeni yıla kısa bir süre kala dünyanın farklı yerlerinde yaşayan oyunseverler, Steam indirimlerini bekliyor. Bilindiği üzere Steam, belli ve sabit dönemlerde indirimler düzenleyerek binlerce oyunu indirime sokuyor ve bu indirim günlerinde satış patlaması yaşanıyor.

Orjinal oyun satın almak için en büyük platform olan Steam, yakın zamanda Kara Cuma indirimleri ile birçok oyunda yüzde 90'a varan indirimler uygulamıştı.

Steam kış indirimleri ile ilgili açıklama yapan Valve, 21 Aralık'ta kış indirimlerinin başlayacağını ve 4 Ocak'ta sona ereceğini oyunculara duyurdu. Bu açıklamanın ardından oyuncular hangi oyunların indirime gireceğini araştırmaya başladı ancak bu konuyla ilgili resmi açıklama bulunmuyor.

Ama tahminlere göre Steam'de bulunan birçok oyun popülaritesine ve kalitesine göre indirime girecek. Örnek verecek olursak, Rockstar Games yapımlı GTA 5'in yüzde 50'ye varan indirimle satılması bekleniyor.

İNDİRİME GİRECEK OYUNLAR HANGİLERİ?

Steam kış indirimleri kapsamında hangi oyunların indirime gireceği konusunda resmi bir açıklama bulunmuyor ancak tahminlere göre aşağıdaki oyunlarda indirim uygulanacak;

1. The Witcher 3: Wild Hunt

2. PES oyun serisi

3. Batman Arkham Trilogy

4. Grand Theft Auto V

5. PlayerUnknown's Battlegrounds

6. H1Z1

7. Rust

8. The Long Dark

9. Skyrim

10. Middle-earth: Shadow of Mordor

11. Cities Skylines

12. Football Manager oyun serileri

13. South Park

14. Tomb Raider 2013

15. Assassins Creed serileri

16. Dying Light

17. Valiant Hearts

18. Bioschock serisi tercihen Infinite

19. Rome 2 Total War

20. Just Cause 2 veya 3

21. This War of Mine

22. Mount and Blade: Warband

23. ARMA 3

24. Hitman Absolution

25. F1 oyun serileri

Yorumlar