Netflix yeni filmler ile 'film izleme mevsimini' başlattı

GÜNDEM - 10 Ekim 2017, 11:10

Sonbaharın gelmesi ile birlikte evde toplanıp film izlemenin zamanı başladı

 

Sonbahar eve kapanıp film izleme mevsimi. Elinizde sıcak içeceğiniz koltuğunuza kıvrılıp, battaniyenin Netflix kataloğuna yakın zamanda eklenen filmlerden birini seçin. İşte, sonbahar akşamlarınıza keyif katacak yapımlar… Üstelik tüm aile için filmler var!

Grinin Elli Tonu. Yaşasın, artık İngiliz yazar EL James ‘in ünlü romanından uyarlanan, 2015’te gişe rekoru kıran erotik film Grinin Elli Tonu’nu Netflix’te istediğiniz kadar, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.
Komşu Evdeki Çocuk. 2015 yapımı erotik gerilim. Bir kadın evlerinin yanına taşınan gençle bir ilişkiye başlar, ancak bu ilişki kısa zaman sonra tehlikeli bir hal alır. Rob Cohen imzalı filmin başrolünde Jennifer Lopez var.
Çılgın Hırsız 2. Animasyon komedi türündeki film 2013’te tüm dünyada hasılat rekoru kırmıştı. Şimdi ise Minyonlar sizi eğlendirmek için evinize konuk olacak. İçinizdeki çocuğu açığa çıkarın!
Boyun Eğmez. 2014 yapımı. Yönetmen koltuğunda Angelina Jolie oturuyor, senaryo Coen Biraderler’e ait. 2. Dünya Savaşı sırasında sporcu Louis Zamperini bir uçak kazasından sonra 47 gün yaşam savaşı verdikten sonra esir düşüyor…
Ex Machina. Alex Garland tarafından kaleme alınan ve ilk yönetmenlik denemesi 2015 yapımı bağımsız bilim kurgu psikolojik gerilim filmi. Teknoloji ve yapay zeka üzerine çarpıcı bir yapım izlemek isteyenlere şiddetle önerilir.
Lucy. Luc Besson’un yönettiği 2014 yapımı Fransız bilim kurgu filmi. Mafyanın eline düşen Lucy, beynini kullanma kapasitesi inanılmaz derecede artınca acımasız bir savaşçıya dönüşür. Scarlett Johansson başrolde.
Hızlı ve Öfkeli 7. Deckard Shaw, komada yatan kardeşinin intikamını Dominic Toretto’dan alma peşinde. Serinin 2015 yapımı yedinci filminin başrollerinde Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez ve 2014’te vefat eden Paul Walker var.

Tüm film görsellerini buradan indirebilirsiniz.

Netflix ile tek bir reklam bile izlemek zorunda kalmadan, istediğiniz kadar dizi, film ve belgesel izleyebilirsiniz. İstediğiniz yapımları mobil cihazlarınıza indirip, istediğiniz zaman ve yerde, internete bağlanmadan izleme özgürlüğüne sahipsiniz. Ayrıca tek bir hesabı, beş ayrı profille yönetebilirsiniz. Netflix’e aylık olarak 15.99 TL’den başlayan fiyatlarla üye olun; ilk ay ücretsiz!

Yorumlar